שלום,

קוראים לי שלומית, ורציתי לספר לכם על החברה שלי אנה, שהיא גרופית של עיסוי אירוטי. אנה ביקרה במכון העיסוי כמעט מדי שבוע, נכנסת בקביעות כדי לקבל שפשוף מרגיע ושחרור מהיר. גופה הרגיש נקי ממתח וכאב לאחר מכן, כאילו האורגזמה שלה שטפה הכול. לפעמים היא קיבלה עיסוי אירוטי על ידי בחורה, פעמים אחרות על ידי בחור. אבל לא משנה איזו מהן זה היה, היא תמיד קיבלה בסוף אורגזמה עוצרת נשימה שתעביר אותה את השבוע. היא התחילה לקבוע את הפגישות שלה מדי שבוע, ותמיד קבעה זמן לביקור בטרקלין. זה נמשך כבר כמה חודשים והגוף שלה התרגל לשחרורים הרגילים ואף ציפה להם. אבל זה גם אומר שהיא יכלה להירגע לגמרי ואפילו להתקרב להירדם, אפילו עם הידיעה שבקרוב היא תיאנק ותתפתל על השולחן. רבים מהמעסים הכירו אותה בשמה ובירכו אותה לשלום בכל פעם שנכנסה. הם אמרו לה שהיא אחת הלקוחות היפות יותר שביקרו אותם, והם אף פעם לא רצו לפספס הזדמנות לשפשף את הכוס המתוק שלה. ככל שחלף הזמן, היא החליטה שרק נכון להחזיר טובה, והחלה לתת לעובדים אורגזמות גם כן. הבחורים שהיא הייתה מרשה לזיין אותה והבנות היו מושישות אותה עד שכולן יזכו אורגזמה לפחות פעם אחת. כמה פעמים המעסה שלה אפילו התעקשו שיעשו לה עיסוי אירוטי בחינם בגלל נכונותה לעזור להם להשתחרר כמוה. אפילו דנה, בעלת החנות, חייכה חיוך רחב בכל פעם שאנה נכנסה, והציעה לה כל עיסוי אירוטי שהיא צריכה.

היום, אנה בהחלט לא הייתה במצב רוח טוב. תפקידה היה לשחרר אנשים, והיא חשדה שהיא אחת מהם. היא חשה חרדה יותר ממה שהייתה אי פעם בחייה, ואפילו התלבטה ללכת לקבל עיסוי בנסיבות כאלה. אבל היא ידעה שהצוות יתאכזב אם לא, ואורגזמה ללא ספק תעזור לה להרגיש טוב יותר, אז היא נכנסה פנימה. כבר היה מישהו ליד הדלפק, מחכה לפגישה השבועית שלה. "היי, אנה! כל כך שמחה שהצלחת להצליח! אני אלכס, דרך אגב. שמעתי עליך דברים נהדרים." "נעים להכיר אותך, אלכס." אנה לחצה את ידו. "אז אתה עובד חדש כאן?" הוא הנהן. "כן, הייתי לקוח קבוע די הרבה זמן, אבל מכיוון שהעסק גדל כל כך, טרה הציעה לי לעבוד כאן". "רגע, זה אפשרי?" שאלה אנה. "אם אתה הולך למכון העיסוי הזה מספיק טרה רק… מאפשרת לך להפוך למעסה?" "טוב, זה לא הכול," קול שאנה זיהתה אמר מאחורי הקיר המוביל במסדרון. טארה יצאה, מחייכת, בוחנת את אנה. "כדי להיות מעסה אתה צריך לא רק לקבל הרבה מהעיסויים שלנו, אלא גם לעבור קורס בן יומיים שאני מלמד ולקבל את העיסוי האולטימטיבי. אבל אני אגיד, נוכל להשתמש במעסה אחרת, אם אתה מעוניין".

לפני כמה חודשים אנה לא יכלה אפילו לחלום על עבודה שבה היא נאלצת לגרום לזרים על שולחן עיסוי, אבל עכשיו, לאחר שחוותה אחד כזה בעצמה ואולי תהיה מובטלת תוך כמה ימים, היא שקלה את זה. דבר אחד שטארה אמרה גרם לה להזעיף פנים. "רגע, אמרת שאני חייב לקבל עיסוי אולטימטיבי, מה זה?" טרה חייכה שוב. "ובכן, יקירתי, זה בעצם כמו כל עיסוי אחר שלנו, למעט ארוך יותר ועם יותר עובדים שלנו מעסים אותך. מטרת העיסוי היא לבדוק כמה אורגזמות הגוף שלך יכול לסבול ברצף ואת הסיבולת המינית הכללית שלך . מאחר שזה חלק מתהליך הגשת הבקשה שלנו, זה אמנם בחינם. אנחנו יכולים למעשה לעשות אחד בשבילך עכשיו אם תרצה, מכיוון שאתה הלקוח היחיד המתוכנן לשעתיים הקרובות." "זה לוקח שעתיים?" אנה התנשפה. "איך מישהו יכול להמשיך להגיע לאורגזמה כל כך הרבה זמן? "יש לנו את כל הצוות שלנו שעובד במשמרת שבה אתה בא ומעסה אותך, כלומר יש אינסוף ידיים כדי לרצות את הגוף שלך ולמנוע שהוא יזוז יותר מדי בזמן שאנחנו נהנים אותך. תאמיני לי, זו החוויה של פעם בחיים ואת לא רוצה לפספס."

"כמה עובדים עובדים כרגע?" שאלה אנה. "כולל אלכס ואני, אנחנו ארבעה. לולה, ג'סיקה ושנינו. אז מה את אומרת, את מוכנה לזה?" שאלה טרה. אנה נשכה את שפתה, בהתחשב בנסיבותיה. רק כמה חודשים לפני כן היא הייתה מתנגדת בתוקף לתפקיד הזה, אבל עכשיו, היא די רצתה את זה. היא רצתה לתת לאנשים שחרורים נפלאים ולעזור להם לאורגזמה בדיוק כמו שהייתה לה. ומכיוון שהיא כנראה הולכת לאבד את העבודה הנוכחית שלה בכל מקרה, היא חשבה שאין שום נזק לנסות את זה. "בטח," היא משכה בכתפיה. "למה לא."

טרה קרנה לעברה והתקדמה לעבר הדלת תוך כדי דיבור. "בסדר, נהדר! אלכס, לך תאסוף את האחרים ותגיד להם להתכונן. אני אשים את השלט הסגור ואנעל את הדלת. אנה, את יכולה לעקוב אחרי אלכס, הוא יוביל אותך בחזרה לחדר שלך." "אה, בסדר," אמרה אנה, והלכה בעקבות המעסה חזרה במסדרון. הוא הוביל אותה בדרך שמעולם לא הייתה בעבר ופתח את הדלת לחדר גדול יותר. "בסדר, תתפשטי לגמרי ושכבי עם הפנים כלפי מטה על המיטה. אין מגבות הפעם, רק אתה," הורה אלכס וסגר את הדלת מאחוריה…

By admin