היו ברוכים,

קוראים לי עינב ואני מארחת ומלווה גברים באותן דירות דיסקרטיות בגבעתיים. השכרה של דירות דיסקרטיות בגבעתיים היא דרך נהדרת למצוא בית בדיסקרטיות ובמהירות. עם השכרה של דירות דיסקרטיות בגבעתיים אנחנו יכולים ליהנות מהפרטיות של המרחב מבלי לדאוג לבעלי הבית או לשכנים. השכרה של דירות דיסקרטיות בגבעתיים מציעה מנעד נרחב אשר מקלים על הדיירים לעבור דירה, שירותי קונסיירז וניקיון בית בשיא הנוחות. ולהלן הסיפור שלי –

האווירה החשוכה יצרה זוהר מפחיד מסביב מוֹעֲדוֹן. המקום נעשה צפוף יותר מאז שעינב פגשה את ג'יימס. הוא ראה את ישבנה מתנודד לעבר חלקו האחורי של המועדון. היא ישבה קרוב אליו בזמן שהם דיברו. היא אישרה שהוא היה הלקוח שלה לערב באמצעות מילת קוד שניתנה על ידי סוכנות הליווי. עינב הגזימה בחיוך שלה והתנהגה יותר מטופשת ממה שהייתה בנסיבות העניין. ג'יימס ידע בדיוק מה לעשות אז הוא הזמין לה עוד משקה. המלצרית החזירה שתי זריקות טקילה. הם הורידו אותם והטיחו את הכוסות הריקות על השולחן. הוא התקרב ורכן פנימה לנשק אותה ברכות על הצוואר. ידה נעה לאורך ירכו הפנימית. היא רק דמיינה כמה גדול הזין שלו היה לפי מבנה הגוף הגדול שלו.

מלצרית אחרת הגיעה עם סיבוב נוסף של טקילה. ג'יימס הנהן לשים אותו על הכרטיסייה שלו. עינב נודעת שהיא די קבועה במועדון. היא הבינה למה בהתחשב במקום הגדול המעושן עם זוגות שמתחרפנים על רחבת הריקודים. במקום הייתה אווירה מסוימת. טוני התלהב מהאפשרות למצוץ פנים בפומבי כשזוגות רקדו כל כך קרוב שנראה כאילו הם מקיימים יחסי מין בפומבי.

ג'יימס הטיל את הכוס של עינב על השולחן. היא הרימה אותו וטרקה אותו בחזרה. הוא היה קצת מופתע מהרצון שלה לאלכוהול, אבל ידע שהיא רק מתקדמת לקראת הערב. ג'יימס הניח את ידו הגדולה על פרק כף היד של טוני. הוא משך אותה בעדינות אל רחבת הריקודים. לא עבר זמן רב עד שהם היו מחזיקים ידיים זה על זה. הוא משך אותה והחליק את ידיו מעלה ומטה בגבה.

עינב הרגישה שהזין של ג'יימס מתחיל לבלוט יותר מבעד לג'ינס. "מישהו מתרגש," היא הכריזה לפני שהסתובבה כדי להרגיש את זה לאורך ישבנה ההדוק. היא תמיד נהנתה להתגרות כך, אבל מעולם לא חשבה לעסוק במין אנאלי. הרעיון חלף בראשה, אבל זה תמיד נשאר תחום שאף לקוח לא הצליח לפתות אותה ליהנות. רוב הלקוחות שלה התעסקו יותר מדי בסקס המלוכלך והמלוכלך. זה היה מאוד מהנה עבורה, אבל טוני תמיד השתוקקה לחושניות ולרומנטיקה.

עד מהרה המציאות הכתה בעינב עם אגרוף וללקק את אוזנה. היא הסתובבה לעבר ג'יימס והם התנשקו בחושניות. הטמפרטורה המינית עלתה פי עשרה מהתחושה הנוספת של ידיו רצות לאורך ישבנה ההדוק ורגליה הארוכות ברשתות דייגים. הוא החליק את החצאית שלה למעלה לאט. היא ידעה שאחרים כנראה צופים, אבל טוני היה עסוק מדי בלאפשר ללקוח שלה לקבל ערב מעבר לחלומותיו הפרועים ביותר.

ארבעים דקות של פחדים וגישושים הובילו את בני הזוג לנוח. המלצרית ידעה שהם צריכים סבב שלישי של טקילה. הפעם, הם היו עסוקים מדי בגישושים ובנשיקות מכדי להבחין באלכוהול. זה ישב על השולחן קצת לפני שעינב התנתקה מלשונו החטטנית והרעבה של ג'יימס. היא לקחה את הזריקה לפני שהמשיכה לנשק את ג'יימס. הוא הופתע ונדלקה מהנשיקה החושנית שלה שדחפה את האלכוהול במורד פיו.

עד מהרה החזיר ג'יימס את החסד האירוטי. שלוש זריקות טקילה יחד עם סיבוב קודם השפיעו קשות על טוני. ג'יימס היה קצת חושש וחשב להזמין עבורם מונית. הבטיחות הייתה הדאגה הגדולה ביותר שלו. חוץ מזה, זה שמישהו נוהג בזמן שיש לו זמן במושב האחורי עם המינקס הזה היה יתרון לוואי גדול. בזמן שהמתינו למונית, הם רקדו עוד קצת. המקום התחיל להיות פחות צפוף. ג'יימס ראה את אחד מחבריו לעבודה עם הארוס שלה. הוא הציע לג'יימס ולטוני טרמפ למקום שלו.

הם קפצו לתוך המוסטנג של קווין. הנסיעה של עשרים הדקות עברה במהירות. ג'יימס העביר את ידו לאורך ירכיו של טוני ובגב כל הנסיעה. קווין קיבל הצגה טובה דרך המראה האחורית של אותם מלקקים ומוצצים זה את פניו וצווארו. גם הארוס של קווין נהנה מהמופע והורה לו להחליק יד לתוך הכוס שלה לאורך כל הטיול.

קווין עצר לביתו של ג'יימס. הוא ליווה את עינב אל מחוץ למכונית אל מקומו. הוא משך אותה לקיר סמוך. אחת מידיו החליקה לעבר חצאיתה והרימה את חולצתה אל קו החזייה. הוא שחרר אותו במהירות, שחרר את שדיה השופעים. הם היו כל כך מזמינים שג'יימס רכן לנשק ולינוק מכל אחד מהם במלואו. הוא לא בזבז זמן לפתוח את החצאית שלה ולגלות את ההלבשה התחתונה הסקסית של טוני. הוא החליק את ידיו מעלה ומטה את רגליה הגרביות. זה שלח עקצוצים ארוטיים בכל הגוף של הליווי.

אחת מידיו של ג'יימס נעה לאורך התחתונים של טוני בעוד שהשנייה חפנתה את אחד משדיה. הוא שפשף לאט את הכוס שלה דרך התחתונים תוך מציצת כל פטמה. הוא זז במורד החזה שלה כדי לנעוץ את לשונו בטבור המנוקב שלה. הוא ליקק בהמשך החזה שלה. היא דחפה את ראשו על התחתונים שלה. לג'יימס היו תחילה רעיונות אחרים. הוא החליק אותם הצידה כדי ליהנות מהכוס המוסקי שלה. זה היה גזוז למשעי בצורת לב.

ג'יימס דחף את לשונו במלואה לתוך הכוס שלה וגרם לה לגנוח בקול. הוא דחף קצת את רגליה. הוא ליקק ומצץ לאורך כל ירכיה הפנימיות. מחליק למעלה, ג'יימס התיר את המכנסיים והבוקסר שלו. גבריותו 8-in התחכך לאורך הכוס הספוגה של עינב. בתנועה מהירה אחת, ג'יימס שיפד את טוני על הזין הגדול שלו. היא צרחה מהפתעה והייתה כל כך מלאה. …

By admin