ברוכים הנמצאים,

זה סיפור מרגש ואמתי. הידעתם כי נערות ליווי מארחות לקוחות בכמה דירות דיסקרטיות בתל אביב? השכרה של דירות דיסקרטיות בתל אביב היא אופציה מושלמת למי שרוצה ביטחון או פרטיות. לפני קבלת ההחלטה הסופית, חשוב שיחקרו את השירותים ואת השכונה שמוצעים על ידי הסוכנות של ההשכרה. יכול לעזוב ההבטחה שהשהייה באותן דירות דיסקרטיות בתל אביב תהיה בטוחה. והנה הסיפור –

רוב הנישואים עוברים עליות ומורדות במהלך השנים, אך בסופו של דבר הם חוויות חיוביות ומשמעותיות לכל החיים. לחלקם אולי אפילו יהיו הפרעות גדולות, ניתוקים והפרעות ועדיין ישרדו כדי להפוך לאנשי קשר מוצלחים לכל החיים. עם זאת, אנו יודעים על פי הסטטיסטיקה שנישואים רבים אינם שורדים מסיבה זו או אחרת.

עד לפני שנה חשבתי שיש לי נישואים יציבים של עשר שנים. אהבתי את אשתי, דין, ואת שלושת ילדיי. לא הייתה לי סיבה להאמין שדברים לא יימשכו כפי שהיו עד קץ הימים. מעולם בחלומי הכי פרוע לא חשדתי שהנישואים שלי יקרסו ויישרפו כל כך מהר וכל כך לגמרי – במיוחד מהסיבה שזה קרה.

אני ראסל דוסון, ראס לחברים שלי. אני בן ארבעים ואחת. לא התחתנתי עד גיל שלושים ואחת אז אני קצת מאחורי הגבר הממוצע שמתחתן באמצע שנות העשרים לחייו. אני נשוי לדיאן לואיס, עכשיו דין דוסון שהייתה אז בת עשרים וחמש וכעת בת שלושים וחמש. אנחנו נשואים כבר עשר שנים מאושרות ויש לנו שלושה ילדים: לוסי, ג'ינה ורורי בני תשע, שבע וחמישה בהתאמה.

אני מסור לחלוטין למשפחה שלי. אני ילד יחיד. אבי נפטר כשהייתי בבית הספר היסודי ואני גדלתי לחלוטין על ידי אמי. למרות שביטוח החיים של אבא היה מועיל בהתחלה, אמי עבדה קשה בתור מדריכת ריקוד כדי לספק את הדברים שהיינו צריכים כדי לשמור על הראש מעל המים. בתיכון הייתה לי עבודה שתרמה להכנסה המשפחתית. אחרי התיכון, למדתי בקולג', כי לא יכולנו לממן את שכר הלימוד באוניברסיטה ממלכתית. סיימתי בית ספר עם תואר ראשון במימון. הציונים שלי היו כאלה שהצלחתי לקבל משרה טובה ב-Fidelity Investments. הצלחתי לקבל תואר שני בניהול פיננסי ותכנון תוך כדי העבודה. ב-12 השנים שבהן אני ב-Fidelity, עליתי לדרגת יועצי השקעות בכירים. אני מנהל כעת עשרות חשבונות ששווים בנפרד מיליוני דולרים כל אחד.

הילדים שלי חשובים לי בעולם. רציתי לקבל עוד, אולי חמישה בסך הכל, אבל דין אמרה ששלושה הספיקו לה. אמא שלי, עכשיו בפנסיה, גרה בקרבת מקום ואוהבת את הזין של הנכדים שלה. אני במצב טוב מספיק עכשיו, מבחינה כלכלית, כדי שאוכל לטפל באמא שלי ולוודא שהיא לא צריכה כלום. זה המעט שאני יכול לעשות למען מסירותה כלפיי כשגדלתי.

פגשתי את דין בזמן שאתר סקי שנתיים אחרי שהתחלתי לעבוד בחברת Fidelity Investments. זו הייתה החופשה האמיתית הראשונה שלי. היינו עם שתי קבוצות שונות של אנשים שנראה שהשתלבו בקבוצה אחת גדולה עבור סקי וגם לאחר סקי. שנינו היינו מרוצים מכך שאנחנו מאותה עיר וקבענו להתראות אחרי שחזרנו הביתה. יצאנו, הפכנו בלעדיים והתארסנו. שנה אחרי שהכרנו התחתנו. מאז, החיים היו אידיליים – עד השנה שעברה.

אני יודע מתי זה התחיל. זה היה הלילה שדין קיבלה שיחת טלפון מאחותה התאומה הזהה, דיון, בבורבנק, קליפורניה. היא נפלה ושברה את הקרסול. היא אמרה שהיא התקשרה רק כדי להודיע לנו שהיא בסדר. רגלה השמאלית התחתונה הייתה בגבס, ואחרי עוד כמה ימים במיטה היא יכלה לקום ולהשתמש בהליכון ולאחר מכן בקביים. היא תהיה בגבס במשך שישה שבועות.

דין שאלה איך היא מתמודדת עם שני הילדים, שניהם למדו בבית הספר היסודי כמו שני הילדים הגדולים שלנו. דיון אמרה שגארי, בעלה לשעבר, היה מאוד מועיל, אבל היא ציפתה להיות מרוצה למדי, אפילו בעזרתו, בניסיון לטפל בהם בזמן שהיא נכה חלקית.

היה ברור לי שדיון רצתה שדין תבוא לקליפורניה ותעזור לה בזמן שהיא מתאוששת. דין ודיון היו קרובים מאוד כאחיות, במיוחד מכיוון שהיו תאומות זהות. הם הופרדו רק אחרי שהתחתנתי עם דין ועברתי לרסטון, וירג'יניה, לעבוד במשרד פידליטי המקומי. האחיות שמרו על קשר מתמיד. נראה שכל החופשות שלנו מתמקדות במפגש עם דיון וגארי בקליפורניה, או איתם ביקור אצלנו בווירג'יניה. אם הלכנו למקום אחר, זו תמיד הייתה חופשה שנייה.

"אני חייבת לנסוע לקליפורניה," הודיעה דין ברגע שניתקה את השיחה. "דיון צריכה אותי."

ידעתי טוב יותר מאשר להתווכח איתה, בלי קשר לעובדה שאצטרך לעשות כמה סידורים כדי להיות אמא ואבא לילדים שלי בזמן שהיא איננה – מה שידעתי שיעברו כמה שבועות. היום שאחרי,

דין סידרה לטוס ללוס אנג'לס. היא ארזה שתי מזוודות בציפייה לשהייה ארוכה. יומיים לאחר קבלת השיחה מדיון, הכנסתי את דין לטיסה מוקדמת של יונייטד איירליינס, ללא הפסקה מדאלס ללוס אנג'לס.

בזמן שדיאן התכוננה לטיסה שלה לקליפורניה, סידרתי את הילדים שלי לאסוף מבית הספר על ידי שכן שיש לו ילדים באותו בית ספר ובאותן כיתות. היא הייתה מתבוננת בילדים עד שחזרתי הביתה מהעבודה בכל יום חול. נהניתי מהזמן שהיה לי להתחבר לילדים שלי. הפכתי מו

By admin